Призов до ЗСУ триватиме: у Зеленського прояснили ситуацію з мобілізацією в Україні

Оскільки російські окупанти поки не планують припиняти наступ на нашу територію, мобілізація в Україні триватиме. Її, як і воєнний стан, продовжено ще на три місяці.

Про це "24 каналу" розповів член комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони Федір Веніславський, пише Обозреватель.

Він зазначив, що для перемоги у війні Україні потрібні резерви, однак зауважив, що про масові хвилі призову не йдеться.

"Мобілізація буде продовжуватися. Воєнний стан продовжено на 3 місяці для того, щоб не щоразу інформувати ООН про введення такого правового режиму", – заявив Веніславський.

За його словами, президент України поінформований про ситуацію на фронтах і розуміє, що протягом найближчого місяця ми війну навряд чи закінчимо. У зв'язку з цим було ухвалено рішення про синхронне продовження воєнного стану і мобілізації на 3 місяці.

"Протягом цих трьох місяців здійснюватиметься призов військовослужбовців запасу з резерву. Тому від цього ми нікуди не дінемось", – зазначив Веніславський.

Також він зауважив, що сподіватися на закінчення запасів у РФ – надто оптимістично.

"У них є ще достатня кількість реактивних систем залпового вогню типу "Град", багато на консервації", – зазначив член комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони.

Раніше президент України Володимир Зеленський натякнув, що петицію із закликом дозволити чоловікам призовного віку покидати країну під час війни не буде схвалено. Він сказав, що її треба адресувати не йому, а батькам воїнів, які загинули в битвах із російськими окупантами.


Коментарі:
Більше новин по темі: