Випусників ЧНУ, як майбутніх офіцерів запасу, запрошують на військову службу

Невдовзі хлопці та дівчата, які навчаються на кафедрі військової підготовки ЧНУ, складуть присягу українському народові та отримають звання «молодших лейтенантів запасу». Серед них чимало тих, хто, здобуваючи цивільну освіту, серйозно замислюється над військовою кар’єрою.

Під час зустрічи з молоддю представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розповіли майбутнім офіцерам про перспективи та переваги служби в ЗСУ. Зокрема, про призов осіб офіцерського складу терміном на півтора року, який відбувається двічі на рік. При цьому офіцери отримують забезпечення на рівні з військовими, що уклали контракт, та на відміну від них не залучаються до виконання завдань в районі проведення ООС.

Фото прес-служби Чернівецького ОТЦК та СП

Як показує досвід, близько третина офіцерів під час такої служби за призовом укладають контракт і залишаються у війську. Армія справді має чим привабити молодь, адже пропонує широкі можливості для самореалізації, надаючи гідне соціальне та матеріальне підгрунтя.

Грошове забезпечення офіцера становить від 15 та 17 тисяч гривень залежно від військової частини та посади. При укладанні контракту одноразова допомога становить більше 22 тисяч гривень, щорічно надається виплата в розмірі місячного забезпечення на оздоровлення.

Фото прес-служби Чернівецького ОТЦК та СП

Військовослужбовець отримує речове майно, користується безкоштовними медичними послугами та можливістю проживати в гуртожитку. За бажанням офіцер орендує житло, отримуючи за це грошову компенсацію від держави - тож до нового місця служби є змога переїхати разом із сім’єю.

Укласти контракт офіцер запасу може в будь-який час, маючи великий вибір військових частин та посад. Для цього потрібно звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації, або за адресою: місто Чернівці, вул. О.Кобилянської, 32.

Прес-служба Чернівецького ОТЦК та СП


Коментарі:
Більше новин по темі: