На Буковині судитимуть ухилянтів від військової служби, які за підробленими документами тікали за кордон

Поліцейські Буковини скерували обвинувальні акти до суду щодо чоловіків за використання підроблених документів

У квітні цього року у Чернівецькому районі правоохоронці задокументували протиправні дії двох ухилянтів мобілізації, які використовували недійсні посвідчення, щоб перетнути державний кордон у період воєнного стану. Порушникам загрожує позбавлення волі до п’яти років.

У результаті досудових розслідувань слідчі поліції з’ясували, що у селі Тереблече на контрольно-пропускному пункті відділу «Порубне» під час проходження митного контролю 42-річний буковинець та 27-річний житель Дніпра пред’явили прикордонникам пенсійне та посвідчення інваліда з ознаками підробки. У фальшивих документах йшлося, що чоловіки не підлягають військовій службі за призовом під час мобілізації у зв’язку із віком та станом здоров’я. Таким чином, порушники мали намір незаконно виїхати за межі України в період воєнного часу.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури поліцейські завершили досудове розслідування щодо ухилянтів мобілізації та скерували обвинувальні акти до суду для розгляду.

Порушникам інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про Правила перетинання державного кордону громадянами України», на період дії воєнного стану забороняється виїзд за межі країни чоловікам від 18 до 60 років.


Коментарі:
Більше новин по темі: