Ковалюк стане орденоносцем за "Велике будівництво": голова Чернівецької ОДА Осачук зробив відповідне подання у Київ (ДОКУМЕНТ)

Скоро (ймовірно до 30-річчя Дня Незалежності України) перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк стане видатним орденоносцем.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук зробив відповідне подання у Міністерство розвитку громад і територій України, у якому, зокрема, клопотає про нагородження Богдана Ковалюка орденом “За заслуги" ІІІ-ступеня.

Осачук ввважає, що його заступник проявляє “високий професіоналізм та відповідальне ставлення до службових обов’язків", а також зробив “вагомий внесок (!) у реалізацію проєктів в рамках програми Президента України “Велике будівництво” у Чернівецькій області.

Про який "вагомий внесок" Ковалюка у “Велике будівництво” йдеться важко зрозуміти навіть посвяченим у тонкощі чиновникам в обласній адміністрації, тому це орденоносне подання на “великого реХформатора” всіх часів і народів викликало у когось нерозуміння, а у когось шалений істеричний регіт.

Ми також не будемо перераховувати всі “заслуги” без 5 хвилин орденоносця. Про Ковалюкові "здобутки" ви, шановні читачі, регулярно читаєте на нашому сайті.

Тут так і хочеться перефразувати крилатий вислів латинян “O tempora, o mores!” ("О, часи, о, звичаї") на “Яка влада, такі й герої”…


Коментарі:
Більше новин по темі: