Корнієнко назвав суми, які пропонують в регіонах за участь в “держперевороті”

ЧУЛИ ДЗВІН. ТА ЗВІДКИ ВІН?

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня “готуються якісь підвози” людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень за день за участь у “держперевороті”.

Про це Корнієнко заявив на брифінгу у парламенті у вівторок, 30 листопада, відповідаючи на питання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня, про що заявляв президент.

“Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка. Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до “перевертачів”. Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися”, – цитує Корнієнка “Українська правда”.

Перший віцеспікер додав, що інформація про пропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців. Водночас він не зміг відповісти на питання, хто пропонує тисячу – опозиція чи олігархи, вказавши, що “є різна інформація”.

Корнієнко нагадав, що наразі через держпереворот, який нібито готується, відкрите кримінальне провадження, а “ми (ймовірно, провладна партія – ред.) зі свого боку так тролимо опозиціонерів, які у нас отак збираються і не завжди можуть артикулювати, з якого приводу”.

На запитання, чому не збирається РНБО через нібито підготовку держперевороту, перший віцеспікер сказав, що “РНБО збереться, коли треба буде”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що має інформацію про підготовку на 1-2 грудня за участю “представників Росії” спроби державного перевороту в Україні. “У нас є не тільки агентурна інформація, в нас є навіть звукова інформація, де представники з України, скажімо так, із представниками з Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні, що буде залучено мільярд доларів”, – сказав глава держави.


Коментарі:
Більше новин по темі: